Photographer

P. – PORTRAIT

27/05/2017

Až mě děsí, že pokaždé chci začít článek pozdravem *Krásný mrazivý den*. Dneska alespoň můžu napsat – Krásný slunečný, byť mrazivý den! Doufám, že se máte krásně a den, co den prožíváte s úsměvem! 🙂 Já si dnešní nádherný sluníčkový den užila jak jinak, než při focení.

Tentokrát mi před objektivem stál někdo opravdu hodně blízky a to má sestra. Co bych k tomu řekla? Asi to, že jestli budu vypadat takhle v jejich letech, tak budu skákat desítky metrů vysoko. Upřímně doufám, že se zde vyhneme komentářům, že jsme si podobné, protože ne, opravdu nejsme. Věřím, že až uvidíme mou druhou sestru shodnete se, že ty dvě jsou si podobné, já je třeba (snad) někdy dorostu. Přeci jen mám ještě několik let..

Jsem hrozitanánsky šťastná, že se mi konečně do nějakých fotek podařilo vnést trošku světla a barviček! Musím se usmívat při každém pohledu na jednu z nich. Mám opravdu radost!

 

Mezi námi všemi tady. Řekli byste, že tohle je máma dvou holčiček? Když jsem viděla výsledné fotky, tak jsem se občas zasmála, že fotím nějakou patnáctku. Peťka se usmála nene..Mě je 3..33!

A nebylo by to pravé zimní focení, kdyby nepřišla otázka * A vyfotíš mě jak foukám ten sníh?*. Toto byla nejtěžší fotka z celého focení a proč? Nebyl sníh.

Jak jinak taky článek zakončit než oblíbenými momentkami.Tyhle fotky jsou vždycky, vždycky tak nádherné a upřímné..

Model: Petra L.

Foto: IAM Dora

Místo: Hradec nad Moravicí – Zámek

Datum: 29.1.17

No items, feed is empty.

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na