Youtube videos

Video: Travel hacks na příruční zavazadlo + Co bude či nebude?

11/09/2017

 

Dobrý den, známe se ještě ? Po děsně dlouhatánské době jsem tady zase u toho počítače zasedla a chystám se vám sdělit, co se všechno za ten měsíc stihlo udát.

Ačkoliv, to není zase až tak dloooouhá doba, co jsem se vám neozvala, přiznám se, že mě to přijde jako věčnost. Nejenže jsem navštívila šest zemí, poznala desítky nových lidí, stihla se zakoukat do cizince, začala znovu cvičit, ale taky jsem stihla docela dost rychle vypadnout z pracovního nasazení. 😀 Já už jsem však druhým týdnem „doma“ (pendlování po Česku nebudu brát jako výmluvu, že jsem nemohla něco napsat) a vrhám se dohánět všechno, co mi chybí, a že je toho sakra hodně.

Co vás (mě) tedy čeká a nemine

Pokud mě sledujete na instagramu (a jestli ne, tak to napravte tedy a to tady), tak víte, že celý srpen a začátek září jsem byla na cestách a toulala se po Evropě. Tudíž z toho vyplývá značná zásoba článků na týdny a týdny. Jenže! Musí je někdo napsat a kdo jiný je musí napsat, než-li já?! Takže?! V následujících dnech se budu snažit dohnat veškeré resty, abyste na blogu každý týden našli článek ze země, místa, které jsem navštívila a pokud ho tady nenajdete, znamená to, že má pracovní morálka opět polevila, ale to snad nehrozí. (Snad.)

 

 

Příští týden začnu býti i já školou povinná, ale do konce roku mám ještě naplánováno (ne tak úplně) pár cest. Tou první je hned příští měsíc víkendová Ukrajina, konkrétně městečko Lvov. Co se týče dalších výletíků je vše ještě ve hvězdách, protože víme, že já rozhodně na měsíce a měsíce dopředu naplánuji. Každopádně bych se ráda podívala někam na Vánoční trhy, a taky si zkusila zažít silvestr na jiném místě, než tady u nás. 🙂

Chybí mi ale docela i psaní článků jen tak povídacích nebo motivačních (což mi připomíná, že děkuju za ty Vaše nádherné reakce k poslednímu a vlastně zároveň prvnímu motivačnímu článku !!), a tak se tady nějaké, taky nějak, někdy, náhodně objeví.

Kromě článků bych velmi ráda dokončila i svá videa, ale tohle je se mnou běh na dlouhou trať, i kdybych chtěla, tak youtuber, ze mě rozhodně nebude. Pardon a nebo nemáte zač, můžete si vybrat. Materiály mám ze srpnových cest na několik videí, tak tedy uvidíme!

Co je a proč je vlastně tenhle článek

Nechtěla jsem tenhle článek pojmout jako čistě informativní, i když uznávám, že se mi to moc nepovedlo, ale snaha se cenní.. Mám tady momentálně  pro vás jedno z novějších videí, které bych mohla přiřadit ke svému článku, jak si balím do příručního zavazadla. Některé tipy ode mě už znát můžete, jiné tady najdete nově. 🙂

Natočila jsem jej ještě před odjezdem, tak se koukněte a BRZY, slibuju, u nového cestovatelského článku!

 

 

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Video: Travel hacks na příruční zavazadlo + Co bude či nebude?"

Upozornit na
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlépe hodnocené

Jéé Doro, je to moc hezké a i pěkně designově zpracované! 🙂 Ta rulička je bezva, nikdy jsem takhle balit věci neviděla a vychytávka s knoflíkem je uplná pecka! 🙂 Já se přiznám, že vždy jedu s normálním kufrem, protože na méně než 4 dny jsem nikde nebyla a prostě já si toho vždycky beru raději více! 😀 Ale tipy super, skoro mám chuť někam zajet jen na chvíli a vyzkoušet je! 🙂

http://www.lifestylebirdie.com

Jeee to je super ,zrovna se budu potřebovat nějak efektivně sbalit do příručáku, tak to bodlo 🙂

http://www.double-claire.blogspot.cz | GIVEAWAY o nálepky na notebook