Happiness

5 tipů, jak si přivydělat z domu a bez práce

24/05/2018

Bez práce nejsou koláče. Tak přesně tohle přísloví zná asi každý z nás, ale co si budem, v dnešní době je už všechno možné a vydělat si peníze bez práce? Proč ne.To, že jsem sekla s prací, abych mohla cestovat, to už o mně asi víte, ale pořád se nabízí otázka – Kde teda na to cestování sakra bereš peníze? Nu, a tak jsem se rozhodla, že vám prozradím pět tipů, díky kterým si můžete přivydělat peníze pohodlně z domu. Záměrně píšu přivydělat, jelikož si jenom tímto opravdu nevyděláte žádné křiky, ale pár stovek měsíčně určitě ano a i ty na letenku stačí !

1. Tipli

Přes internet už dnes nakupuje velká spousta lidí, ale míň lidí ví, že když přes něj nakupuje, tak můžete dostat určité procento z částky zpět. Zjednodušeně tím chci říct.. 

Tipli.cz je internetový portál, kde si vyberete obchod, přes který chcete nakoupit, ten vás na něj přesměruje, a pak už pokračujete v nákupu jako obvykle. Po zaplacení se vám na Tipli účet připíše vaše částka, kterou si po 14 dnech (Počet dnů je z důvodu vyčůranosti , kdybyste chtěli jenom peníze a zboží vrátili. Je to klasická lhůta na vrácení zboží a portál i prodejce se takto pouze chrání.) můžete přeposlat na váš osobní bankovní účet. Takže nejenže budete mít radost z toho, že jste si koupili něco nového, ale dokonce za to budete i odměněni.

Takovýchto portálu je velká spousta, ale právě Tipli má nejvyšší odměny a navíc mají tak skvělou komunikaci se zákazníky, že když nenajdete mezi patnácti sty obchody ten svůj, stačí jim pouze napsat a budou se snažit spolupráci vyjednat.

2.Vinted

Nevěřím, že se ti neválí doma přebytečné oblečení. Já si co půl roku třídím šatník a to, co jsem na sobě za ten půlrok neměla, letí pryč. V mém případě spíše na charitu, ale pokud máte kousky, které stojí za to poslat dál, určitě vyzkoušejte Vinted.cz. Nejenže tady můžete své oblečení prodat, ale třeba i měnit, tak či tak.. ušetříte!

3. Let go, Bazoš

Kromě oblečení můžete prodat i cokoli jiného, co vám doma přebývá a věřte mi, že těch věcí je nehorázná spousta a pokud si myslíte, že ne, tak počkejte, až se jednou budete stěhovat, to to poznáte sami. Nejvíc aktivní internetové bazary jsou Letgo.cz, které má výhodu mobilní aplikace a za ním je Bazos.cz.

4.DIY projekty

Pokud patříte mezi ty kreativnější a zdatnější, můžete vyrábět DIY věci. Od nějaké keramiky, přes kreslení na hrníčky, tašky, až po tvoření náramků. Na prodej poté doporučuju Fler.cz, ale dávejte si pozor, kolik toho prodáváte. V některých případech už je nutný živnostenský list.

Pokud se chcete vytváření radůstek věnovat více, tak určitě doporučuji založit si vlastní eshop, který bude jak pro vás, tak vaše zákazníky jednodušší. Jednou ze stránek, kde si můžete svůj eshop rychle vytvořit je například Shoptet, který vám vytvoří váš vlastní e-obchůdek podle vašich představ.

5.Dotazníky

Věc, kterou možná taky neznáte jsou dotazníky. Jako jasně, dotazníky znáte, ale možná neznáte internetové dotazníky, kdy vám společnosti za jeho vyplnění zaplatí. Cena se za jeden dotazník pohybuje v desítkách korun a je jen na vás, kolik jich zvládnete vyplnit. Nevýhodou je, že dotazníky jsou přidělovány podle toho, zda se do výzkumu hodíte či nikoli a někdy vám v půlce vyplňování napíšou – Čau, ahoj, tebe nepotřebujem.

Stránky na dotazníky:  ivýzkumy, Můj panel, Mobrog

 

Používáte některé z těchto portálů nebo máte nějaké jiné tipy?

Doufám, že alespoň některý z nich byl pro vás novinkou a třebe jej vyzkoušíte! 🙂

 

 

5
Komentujte

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Kedysi som skúšala viaceré možnosti z vyššie spomenutých, teraz si dokážem privylepšiť pár eur blogom a to mi k mojim brigádam bohato stačí 🙂
http://www.thenoela.com

Super článek! Díky za tipy.:) Využívám vinted, ale musím říct, že zbohatnout se na tom určitě nedá.. :/ 😀 Jinak ale jde o věci, které jsem ještě nezkoušela, takže jsem dvojnásob ráda, že jsem na tvůj blog narazila.
Měj se krásně,
Štěpánka z Corcula

Já jsem vždycky byla a stále jsem toho názoru, že ty dotazníky nemůžou úplně tak vydělat lidem tolik, jako nějaká jiná brigáda. A co jsem většinou nějaké zkoušela, jen mě to v tom utvrdilo:D Takže se radši budu stále držet toho, že mám tu normální brigádu a copywriting 😀

Je fajn, když člověk opravdu zná, na čem se dá ušetřit, věřím, že tyto odkazy pomůžou hodně lidem. 🙂

Máš moc nadherný blog 🙂 S podpisem: https://barvaslunce.blogspot.com/