Happiness

Moje největší prázdninové zážitky |2018

02/09/2018

Poslední den před začátkem školy je tím pravým, na vydání článku o mých prázdninách. I když jako vysokoškolákovi mi prázdniny nekončí, tak si myslím, že se mám za čím poohlížet. Nu, tak se pojďte na to se mnou podívat a zavzpomínat.

Vlaknroll

Na konci června jsem vyhrála společně s Kovym výzvu Českých drah – Vlaknroll. Bylo to docela vtipný, nečekala jsem to, ale nakoplo mě to neskutečně moc, a tak jsem začala vydávat videa nejméně 1x do týdne.

 

Ahoj, Vídeň!

Vypnout od veškeré práce, zapomenout na zkouškové a vydat se směr poznávání nového místa. Vídeň byla kouzelná, ačkoliv upršená a my tak neměly možnost zavítat do Prateru. Nevadí! O důvod víc se zase někdy vrátit!

Článek z Vídně:

TADY

VLOG z Vídně:

 

Můj brácha má príma ségru,

a tak jsem nemohla chybět na jeho svatbě, která měla nejen magické datum 7.7., ale i místo! Venkovní svatby jsem stejně vždycky nejkrásnější.

 

Colours of Ostrava

Ha! Konečně! Poprvé jsem zavítala na tenhle obří festival! A i když jsem tady přes den trávila na praxi, tak večer jsem si mohla užít koncerty se vším všudy. Totálně jsem se zamilovala do G. Ezry a Kaleo?! O můj bože!

 

Morava

Není prázdnin, kdy bych na Moravu nezavítala! Moravačka se ve mně rozhodně nezapře a občas si myslím, že místo krve musím mít víno.

VLOG z Moravy:

Varšava

Nikdy jsem nevěřila, že máme tak nádherné místo, takhle blízko! Varšava mě neskutečně moc překvapila a já se do ní zamilovala. Dokonce jsem se přistihla nad myšlenkou, že bych si tady dokázala představit na nějakou dobu žít. Že by?

 

Ed Sheeran

S Varšavou byl spojený koncert Eda Sheerana. Přes rok jsem měla doma na pracovním stole tenhle lístek. Koncert utekl jako lusknutí prstů, ale byl to ten nejkrásnější zážitek z celých prázdnin. A víte co? Teď už mám na stole zase lístek na Maroon 5!

VLOG z Varšavy:

 

Moravské hrady

Aby té hudby nebylo málo, zavítala jsem i na Moravské hrady a ty si užila absolutně offline. Nevěřila jsem, že i můj mobil umí vydržet tři dny bez nabití! Neuvěřitelný! Tenhle fesťák jsem si užila i s přespáním ve stanu. No byl to zážitek, co vám budu vyprávět!

BEZ FOTODOKUMENTACE. OFFLINE DORA.

Kravařský odpust

Po pěti letech jsem taky vyrazila na kolotoče! Po centrifuze mi bylo natolik blbě, že jsem si musela koupit na zajezení turecký med a Booster ? Pokud máte strach z výšek a bojíte se volných pádů, tak tam nechoďte. Já tu chybu totiž bohužel udělala.

 

A to nejdůležitější na konec.

Spousta nových lidí, známých a přátel se kterými jsem zažila daleko víc, než by fotky dokázaly vyjádřit. Šetřete si některé vzpomínky jenom ve Vaší hlavě a ne s myšlenkou tohle si musím vyfotit nebo na to zapomenu. Věřte mi, že nezapomenete!

DĚKUJU VÁM VŠEM za to, že jsme si zašli na kafe, vyjeli na výlet, sedli si a popovídali nebo i za to, že jsme se byť neměli to štěstí zatím potkat, ale vy jste si udělali čas a napsali mi nějakou milou zprávu.

Dora.

SLEDUJ MĚ:

   

 

2
Komentujte

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Páni, tak tvoje léto stálo za to! Super zážitky a hlavně skvělý vzpomínky 🙂

Karolína & Maličkosti ze života

Pamatuju si, jak jsem zjistila, že má být Ed ve Varšavě a říkala jsem si, jestli tam na něj nemám jet. Teď jsi mi to úplně připomněla a docela lituju, že jsem nejela. Každopádně jsi měla skvělý léto!