Happiness

5 DŮVODŮ, PROČ MILUJU PODZIM

03/10/2018

Podzim! Jednoznačně mé nejoblíbenější roční období a vím, že moc lidí, by se mnou tento názor nesdílelo. Chápu, že červený nos, neustále mít kapesníky po ruce, ráno se navlíct do několika vrstev a odpoledne je zase všechny tahat v ruce, není moc přesvědčivý argument, proč mít podzim rádi, ale přeci jen, pár těch dobrých, bych pro vás měla.

OBLEČENÍ

Není pro mě větší radosti, než když se můžu oblíct do huňatého svetru, dát si na sebe rolák (který jsem do svých dvaceti úplně nesnášela) a nebo vyrazit díky babímu létu jenom v pletených šatech. Spoustu barev, možností, ale hlavně..Hlavně ty SVETRY!!!

SVÍČKY

Svíčkoholik podzimní by mělo být oficiální označení pro milovníky svíček, kteří této vášní propadají pouze na podzim. Já upřímně přes jaro/léto o svíčky ani nezavadím.(Pokud nepočítám ty na dortu.) Ono je to celkem logický, kdo by si v třiceti stupních zapaloval svíčky, že jo. No prostě svíčky a podzim jdou k sobě!

 

(NEMÁM FOTKU SE SVÍČKOU!!)

 

DÝNĚ

Na různý způsoby! Buďto si ji vyřežte nebo si ji zapečte či udělejte dýňovou polívku.(Nebyla bych to já, kdybych nezmínila jídlo.) Jasný, dýňovou polívku si uděláte kdykoliv přes rok, ale na podzim chutná prostě nejlíp.

 

UPRŠENÉ VÍKENDY

Nic nemusíš, jsi v posteli ve svém super sexy pyžamu a víš co? Můžeš si vzít do ruky knihu a číst si nebo si pustit nějakej film. Třeba – Když Harry potkal Sally.

 

PUNČOVÉ OBDOBÍ

Víno vyměníte za víno svařené. Navíc na náměstí za chvíli budou stánky s punčem!!

 

No a jaké je vaše oblíbené roční období a proč je to zrovna podzim? 🙂 Ne, vážně, co u vás vyhrává?

 

SLEDUJ MĚ:

   

 

 

 

5
Komentujte

5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Ja mám tiež rada jese! Veľa ľudí na ňu nadáva, ale ja to milujem práve pre jej farebnosť, čaje, svetre a všetko okolo toho 🙂 V podstate mám rada asi každé ročné obdobie, v každom si nájdem niečo svoje <3
Krásne fotky k článku!
THE NOELA

Fit Maddie

Upršené víkendy mám taky v oblibě, není nic lepšího, než ležet v posteli, popíjet horký čaj a poslouchat tu nádheru 🙂

FIT MADDIE

Paráda! punč mám spíše spojený až s vánoci ale dýně.. hm mnam

Ta první fotka je skvělá! 🙂 Já jsem roláky jako dítě nenáviděla a ani teď jsem se k nim nenašla cestu. Zato svetry a šály, ty bych mohla nosit klidně pořád. Na podzimu miluju tu barevnost venku, deštivé počasí a pití čajů. 🙂

Já vždy podzim odsuzovala, že je depresivní, chladný a dost často se uzavřu do sebe, ale tento podzim jsem začala vnímat jeho skyté krásy, ať už co se týče tvoření, jsem produktivnější, miluji svíčky, miluji horký čaj a kávu. Postupem času si uvědomuji jak málo mi stačí k radosti a vnímání těch krás co podzim má ♥